Положення

головний документ події

XCS "Арабатка"

Положення про проведення дводенного фізкультурно-оздоровчого заходу

Дата: 12.06.2021

Час: 13:00

Місце: с.Генічеська Гірка

 


0. COVID-19 (Карантинні умови)

Увага!!! Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ФВСХО (cycling.ks.ua)

1. Внески виконуються під час отримання номерів, а їхній розмір встановлюється на час реєстрації на сайті заходу.

2. Якщо карантинні вимоги дають можливість проведення заходу в повному, або в частковому форматі (страт групами, відповідно до вимог карантину на час проведення заходу), то захід буде проведено відповідно до вимог карантину. 

 3. У найгіршому випадку захід проводиться у вигляді "челенджу", тобто кожен учасник, котрий сплатив мінімальний внесок та підтвердив виконання за допомогою треку у "STRAVA", отримує медаль фінішера. 


 

1. Про фізкультурно-оздоровчий захід

Захід проводиться з метою:

 

Загальне керівництво і організацію заходу здійснює Громадська організації “Федерація велосипедного спорту Херсонської області”.

Відповідальність за дії дітей під час події несуть батьки/опікуни/тренери!!!


2. Категорії учасників


3. Дистанції

12.06.2021 - 15 км з роздільним стартом (60 секунд)

13.06.2021 - 46 км, старт загальний.


4. Правила проведення фізкультурно-оздоровчого заходу

Проведення фізкультурно-оздоровчого заходу підпорядковується технічним правилам з велосипедних змагань Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України (ФВСУ); положенням змагань і відповідним рішенням, прийнятим організаторами.

Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення заходу, з яким можна ознайомитися на сайті https://arabatka.cycling.ks.ua/. Організатори залишають за собою право скасовувати захід через настання форс-мажорних обставин.

Зауваження та пропозиції можливо залишити на “Велофорумі Херсона” (http://bikekherson.com.ua/).


5. Відповідальність

Кожен учасник добровільно бере участь у заході, усвідомлюючи всі ризики для власного здоров'я під час події та після неї.

Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність брати участь у виборі дистанції.

Організатори, спонсори та офіційні особи фізкультурно-оздоровчого заходу ні за яких умов не несуть відповідальності за:

Відповідальність, пов'язана з нанесенням шкоди майну або здоров'ю третіх осіб лежить особисто на учаснику захода.


6. Умови участі

Учасники допускаються до фізкультурно-оздоровчого заходу за умови правильної та своєчасної реєстрації.

Кожен учасник зобов'язаний:


7. Реєстрація

Попередня online реєстрація можлива тільки на сайті: https://arabatka.cycling.ks.ua/

Реєстрація і вартість реєстраційного внеску:


8.  Розклад стартів:

Орієнтовний розклад 12.06.2021:

Час Вікова група Подія
13:00 Всі Відкриття реєстрації, видача стартових пакетів. с.Генічеська Гірка (46.076727, 34.836248)
15:00 Всі Закриття реєстрації
15:15 Всі Розподіл стартових позицій
15:30 Всі Виїзд до технічного старту. с.Приозерне
16:00 Всі Старт першого учасника, інтервал 60 сек.
17:00 Всі Вікдкриття фінішу (с.Генічеська Гірка)
19:00 Всі Закриття фінішу (с.Генічеська Гірка)
19:15 Всі Підведення підсумків 1 дня (с.Генічеська гірка)

 

Орієнтовний розклад 13.06.2021:

Час Вікова группа Подія
09:00 Всі Відкриття старту (с.Генічеська Гірка)
10:00 Всі Урочисте відкриття старту.
10:05 Всі Побудова колони, та виїзд до технічного старту під супроводом поліції.
10:20 Всі Старт груп з ходу біля Храм Георгія Переможця. 
11:00 Всі Відкриття фінішу
13:00 Всі Нагородження категорій у кортих фінішувало більше 5 учасників
14:00 Всі Закриття фінішу (с.Генічеська гірка)
15:00 Всі Підведення підсумків (с.Генічеська гірка)

Увага!!! В розкладі можливі зміни.


9. Екіпірування і велосипед

Учасник зобов'язаний мати на голові застебнутий справний шолом та велосипед зі справними гальмами.

Учасникам рекомендується мати при собі запасну камеру і компактний насос.

Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам.


10. Технічна допомога

Допомога надається згідно правил UCI.


11. Результати

Переможці та призери фізкультурно-оздоровчого заходу будуть оголошені одразу до нагородження. Протоколи з результатами будуть доступні на сайті: https://arabatka.cycling.ks.ua/

Організатори не гарантують отримання результату учасником у разі:


12. Визначення переможців, призерів та нагородження

Переможцем у кожній віковій групі стає учасник, у якого час, витрачений на проходження дистанції, найменший.

Місце учасника в підсумковому протоколі визначається за принципом: чим менше часу пішло на проходження дистанції, тим вище місце.

Переможці та призери в кожній категорії отримують диплом та медаль.


13. Дискваліфікація

Суддівська колегія залишає за собою право дискваліфікувати учасника в разі:


14. Протест, претензія

Учасник має право подати протест, який може вплинути на призове місце у його віковій групі протягом 30 хвилин після фінішу останнього учасника в його віковій групі.

Протести, претензії подаються в письмовому вигляді головному судді змагань і розглядаються суддівською колегією тільки після сплати апеляційного внеску (10 грн). У разі задоволення протесту або претензії, сума повертається. У разі відхилення протесту, кошти не повертаються.

При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище, ім'я, суть претензії, в чому полягає претензія: підстави для претензії (фото, відео, особиста думка і таке інше). Протести, претензії приймаються тільки від учасника змагань.


15. Організатори, оргкомітет, партнери, спонсори

Організатор фізкультурно-оздоровчого заходу: ГО “ФВСХО”.


16. Збір інформації та захист даних

16.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості про засоби зв’язку зі споживачем, тощо, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь у велоперегонах  "XCS "Арабатка""", за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

16.2. Володільцем Персональних даних, зібраних в учасників велоперегонів "XCS "Арабатка"", є громадська організація “Федерація велосипедного спорту Херсонської області” (далі – «Володілець»).

Розпорядником Персональних даних, які залучені Володільцем є:

Фізична особа-підприємець Кутасов Володимир Іванович (https://vcycling.club/), місцезнаходження 73000, Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 161, квартира 46, адреса електронної пошти: info@vcycling.club. (далі разом – «Розпорядник»).

16.3. Реєструючись на участь у велоперегонах "XCS "Арабатка"", учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації, є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.

16.4. Реєструючись на участь у велоперегонах "XCS "Арабатка"", учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цьому Положенні, дозволу на здійснення такої обробки) відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 15.2 цього Положення, а також передаватися іншим організаціям, що є партнерами Володільця, зокрема компанії Громадська Організація «Асоціація екстремального велоспорту», та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої організації або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її, діє вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:

- проведення велоперегонів "XCS "Арабатка"" та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Велозмаганням дій;

- присудження та вручення винагород, призів тощо у зв’язку з участю учасника у велоперегонах "XCS "Арабатка"" та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції;

- об'єднання інформації, яку Володілець отримує при реєстрації учасників, з інформацією з інших джерел, таких як інформація, яку учасники йому раніше надавали, інформація, яку Володілець автоматично збирає про учасників (наприклад, через файли cookie); та інформація, яку Володілець отримав з інших джерел (наприклад, соціальних мереж). Володілець може використовувати цю інформацію та об'єднану інформацію, щоб дізнатися більше про вподобання учасників та повідомляти учасника про заходи, товари та послуги, що можуть відповідати вподобанням учасника, в тому числі інформацію рекламного та маркетингового характеру;

- направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.

Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

16.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

16.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.

15.7. Реєструючись на участь у велоперегонах "XCS "Арабатка"", учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».

 

'